W tym tygodniu odbyły się pierwsze zajęcia Szkoły Letniej Języka Polskiego i Kultury Polskiej zorganizowanej przez Akademickie Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców UG. 😊🏖📖

Na pierwszym spotkaniu wszyscy uczestnicy mieli okazję, by przy kawie i poczęstunku poznać się nieco bliżej oraz wspólnie wziąć udział w krótkich zajęciach poświęconych Gdańskowi i jego atrakcjom. Następnie nasi kursanci, podzieleni na cztery grupy (każda realizuje materiał na innym poziomie, od A0 do B1), odbyli pierwsze lekcje ze swoimi lektorami.

Program Szkoły Letniej to zaplanowany na 60 godzin dydaktycznych cykl zajęć dostosowanych do potrzeb kursantów, realizowanych przez cztery tygodnie, od poniedziałku do piątku.

Wszystkim uczestnikom życzymy przyjemnej nauki i wielu wakacyjnych wrażeń podczas pobytu w Trójmieście!👍

Published On: 04/07/2024