Już 24-25 listopada w Trójmieście odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa “Science and Education for Sustainable Development”, której głównym organizatorem jest Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego.

W ramach konferencji 25 listopada w godzinach 10:00-12:00 w Muzeum Emigracji w Gdyni odbędzie się panel zorganizowany przez Akademickie Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej UGSustainable Polish? Narratives of sustainable development. Spotkanie poświęcone będzie sposobom funkcjonowania teści związanych ze zrównoważonym rozwojem w tekstach kultury i w przestrzeni języka.

Panel jest zaplanowany jako część projektu „Narracje o zrównoważonym rozwoju – perspektywa Polska”.

Projekt „Narracje o zrównoważonym rozwoju – perspektywa Polska” jest finansowany przez NAWA w ramach Programu „Promocja języka polskiego”.
Projekt realizowany jest we współpracy z Trinity College Dublin, University of Dublin.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa “Science and Education for Sustainable Development” jest współfinansowana przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała Nauka”.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie poświęconej konferencji: https://czrug.ug.edu.pl/en/sesd2022/

Serdecznie zapraszamy!

Published On: 18/10/2022