Po dwóch tygodniach spotkań, warsztatów, rozmów i wycieczek po Pomorzu (mimo nie najlepszej pogody) przyszedł czas pożegnania. Wszyscy uczestnicy LOSt in Gdańsk! Summer School otrzymali poświadczenie uczestnictwa w naszym projekcie. Bardzo dziękujemy wszystkim studentom za zaangażowanie i pozytywny nastrój. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z nimi naszą miłością do Gdańska i Kaszub. Do zobaczenia!

Program SPINAKER jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (projekt pozakonkursowy pt. „Wsparcie zdolności instytucjonalnej polskich uczelni poprzez tworzenie i realizację międzynarodowych programów studiów”, III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.3. pt. „Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego”).

Published On: 14/08/2023