🇵🇱 LOST w Gdańsku!

Zajęcia z polskiego filmu🎥

Filmy z Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Polska Szkoła Dokumentu. Kino Moralnego Niepokoju. Poznajemy najważniejszych reżyserów i tytuły. Oglądamy i dyskutujemy. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w tej ciekawej filmowej przygodzie.

Program SPINAKER jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (projekt pozakonkursowy pt. „Wsparcie zdolności instytucjonalnej polskich uczelni poprzez tworzenie i realizację międzynarodowych programów studiów”, III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.3. pt. „Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego”).

Published On: 23/05/2023