🇵🇱 Przygotowanie do egzaminu certyfikatowego!
🇺🇦 Готуйтеся до сертифікаційного іспиту!
🇬🇧 Get ready for your certification exam!
🇵🇱 Już niedługo rozpoczynamy kurs przygotowujący do egzaminu certyfikatowego, który odbędzie się 24-25 czerwca. Zajęcia będą się odbywały od 20 maja do 18 czerwca, w soboty i niedziele od 10:00 do 14:00 na Wydziale Filologicznym (bez zajęć 10-11 czerwca).
Zajęcia poprowadzą profesjonaliści, lektorzy języka polskiego jako obcego, egzaminatorzy z wieloletnim stażem, autorzy zadań egzaminacyjnych. Powiedzą Ci, co powtórzyć, na co zwrócić uwagę, by jak najlepiej zdać egzamin. Kurs przygotowujący to powtórzenie gramatyki i słownictwa, ćwiczenia z pisania, mówienia, czytania. Na zajęciach poznasz strukturę arkuszy egzaminacyjnych i różne rodzaje zadań.
Więcej informacji i link do formularza rejestracji na zajęcia:
🇺🇦 Незабаром ми розпочнемо курс підготовки до сертифікаційного іспиту, який відбудеться 24-25 червня. Заняття проходитимуть з 20 травня по 18 червня по суботах та неділях з 10:00 до 14:00 на філологічному факультеті (10-11 червня заняття не проводитимуться).
Заняття проводитимуть професіонали, викладачі польської мови як іноземної, екзаменатори з багаторічним досвідом роботи, автори екзаменаційних завдань. Вони підкажуть, що повторити, на що звернути увагу, щоб скласти іспит якнайкраще. Підготовчий курс – це повторення граматики та лексики, вправи з письма, говоріння та читання. На уроці ви дізнаєтесь про структуру екзаменаційних робіт та різні типи завдань.
Більше інформації та посилання на форму реєстрації на заняття:
🇬🇧 Soon we will start a course preparing for the certification exam, which will take place on June 24-25. Classes will be held from May 20 to June 18, on Saturdays and Sundays from 10:00 to 14:00 at the Faculty of Philology (no classes on June 10-11).
Classes will be conducted by professionals, teachers of Polish as a foreign language, examiners with many years of experience, authors of exam tasks. They will tell you what to repeat, what to pay attention to in order to pass the exam in the best possible way. The preparatory course is a repetition of grammar and vocabulary, exercises in writing, speaking and reading. In class, you will learn the structure of the exam papers and the different types of tasks.
More information and a link to the registration form for classes:
Published On: 10/05/2023