Dobiega końca roczny pobyt dr Ireny Chawrilskiej w roli profesora wizytującego na University of Toronto (UofT) w Department of Slavic Languages and Literatures.

Możliwość pracy ze studentami UofT niezwykle wzbogaciła mój warsztat dydaktyczny i umiejętności pracy w grupie wielokulturowej. Każde z pięknych spotkań ze studentkami i studentami zachowam w pamięci na długo. Zarówno regularne zajęcia, dodatkowe warsztaty, jak i praca tutorska dały mi ogromną satysfakcję, a otoczenie UofT liczne inspiracje do pracy badawczej – mówi dr Chawrilska.

Wydział Języków i Literatur Słowiańskich na Uniwersytecie w Toronto oferuje szeroką gamę kursów z zakresu językoznawstwa słowiańskiego, języków: rosyjskiego, polskiego, ukraińskiego, czeskiego i słowackiego, bośniackiego, chorwackiego i serbskiego, a także z zakresu literatury, kultury i filmu krajów słowiańskich.

Published On: 04/05/2024