Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z zajęć „Szkoły Letniej LOSt in Gdańsk!”

Zajęcia w ramach programu SPINAKER zorganizowane zostały w formie szkoły letniej w dniach od 28 lipca do 11 sierpnia w wymiarze 60 godzin. Do Gdańska przyjechało dwadzieścioro studentów polonistyki z Tokijskiego Uniwersytetu Studiów Międzynarodowych z Japonii, którzy przez dwa tygodnie poznawali kulturę, tradycje i historię Pomorza, dowiadywali się istotnych i ciekawych rzeczy na temat filmów, literatury i sztuki powiązanych z Gdańskiem i jego okolicami. Brali udział w wycieczkach po okolicach Trójmiasta, w trakcie których kosztowali przysmaków kaszubskiej kuchni.

Realizacja filmu: Michał Śmierzchalski

Link do filmu: https://youtu.be/uosqkd7HY7U.

Program SPINAKER jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (projekt pozakonkursowy pt. „Wsparcie zdolności instytucjonalnej polskich uczelni poprzez tworzenie i realizację międzynarodowych programów studiów”, III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.3. pt. „Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego”).

Published On: 30/09/2023