🇵🇱 🇺🇦 🇬🇧

🇵🇱 Zakład Filmu i Mediów Uniwersytetu Gdańskiego serdecznie zaprasza na spotkanie z ukraińskim historykiem kina Volodymirem Myslawskim, które odbędzie się 16 maja o godzinie 16:45 w auli 1.47 na Wydziale Filologicznym UG. Wykład będzie prowadzony w języku ukraińskim (tłumaczony na język polski).
Volodymyr Myslavskyi, doktor nauk humanistycznych, akademik Narodowej Akademii Sztuki Ukrainy, historyk filmu, kierownik Katedry Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej oraz Scenariuszy Charkowskiej Państwowej Akademii Kultury. Autor 52 książek, w tym 5-tomowej „Historii kina ukraińskiego” i ponad 150 artykułów.

🇺🇦 Кафедра кіно та медіа Гданського університету гостинно запрошує на зустріч з істориком українського кіно Володимиром Миславським, яка відбудеться 16 травня о 16:45 в аудиторії 1.47 на філологічному факультеті Гданського університету. Лекція проходитиме українською мовою (з перекладом на польську).
Володимир Миславський, доктор гуманітарних наук, академік Національної академії мистецтв України, кінознавець, завідувач кафедри режисури кіно і телебачення та сценарної майстерності Харківської державної академії культури. Автор 52 книг, у тому числі 5-томної «Історії українського кіно» та понад 150 статей.

🇬🇧 The Department of Film and Media of the University of Gdańsk cordially invites you to a meeting with the Ukrainian cinema historian Volodymir Myslawski, which will take place on May 16 at 16:45 in auditorium 1.47 at the Faculty of Philology of the University of Gdańsk. The lecture will be held in Ukrainian (translated into Polish).
Volodymyr Myslavskyi, doctor of humanities, academician of the National Academy of Arts of Ukraine, film historian, head of the Department of Film and Television Directing and Scriptwriting at the Kharkiv State Academy of Culture. Author of 52 books, including the 5-volume „History of Ukrainian Cinema” and over 150 articles.

Published On: 12/05/2023